Отримав триточку, встановив все стало і зібралось відмінно. Дякую материали якісні.
Доброго дня. Дякуємо за відгук, хотілося б 5 зірок, дякуємо за розуміння))
Відправили все бистро, но виготовлено похабно, не так як на фото, приходилось переробляти.
все чудово
щиро вдячні за відгук, гарного Вам дня
Щиро вдячні за відгук
Рекомендую