Добрий день!
В гідравліку масла більше не протрібно, хіба що "щоб було більше".)
Коробка передач не АВТОМОБІЛЬНА, вона не повинна переключатись одним пальцем, а різкими рухами.
Масло в КПП повний рівень, двигун також, а в кожну масльонку не заглянеш чи там із заводу є смазка).
Дякуємо за відгук.
Колектив ТРАКТОРЕЦЬ.
Приємно працювати із розуміючими людьми).
Дякуємо за відгук і хорошого Вам дня).
Дякуємо за відгук.
Гарного Вам дня).
ТРАКТОРЕЦЬ.
Дякуємо за замовлення!
Приємно працювати із розумними людьми).
З повагою, колектив ТРАКТОРЕЦЬ.
Доброго дня.
Дуже вдячні за відгук.
Звичайно надіялись на кращу оцінку ношої роботи)))
З повагою,
колектив Тракторець
Все хорошо,но немного не такие как надо!!
Якщо ви на рахунок доставки, яка склала половину вартості запчастин на суму 200 грн, то ми Вас попереджували. Мінімальний тариф нової пошти в одну сторону 32 грн + наложка 32 грн.
Дякуємо за відгук.
Здраствуйте!Не в деньгах проблема,а в шпильках!!
Доброго дня.
Інших варіантів не буває у проджі.
Добре працювати із хорошими людьми :-).
Все отлично.Спасибо.
Завжди раді хорошим відгукам).
Дякуємо за покупку).
товару не було вони не перезвонили
сам позвонив сказали що товар може буде еле самі незнают коли проте на сайти пише що товар є в наявности,
ставлять ся легковажно до своєї роботи
Товар у наявності, вам пояснювали! Ви замовили один товар, а запитували зовсім про інший!
Дякуємо за хороший відгук.
Колектив тракторець.
Велика вдячність за хороший відгук).
Купил мототрактор Клаус LX155F-цена актуальна,заказ в срок,парень что привозил рассказал показал более чем доходчиво,но что огорчило-предпродажная подготовка.Заправка масла в гидравлике-100гр,в баке топлива 200гр,все узлы сухие-скрипят,можно было и пошприцевать литолом или хоть солидолом,коробка передач плохо реагирует-боюсь что и там масла пожалели,а так ниче-молодцы.