Дуже вдячні за позитивний відгук.
Гарного Вам дня).
Дякуємо за Ваш відгук.
Дуже раді, що вам сподобався товар!
Нам дуже важливий Ваш відгук.
Колектив ТРАКТОРЕЦЬ.
все добре в роботі ще не пробував якість сівалки так собі треба дороблювати чікував на краще
Дякуємо за позитивний відгук!
Нам дуже важлива Ваша думка.
Колектив ТРАКТОРЕЦЬ.
Устроило всё, кроме стоимости доставки. Оговорено было 90 грн., а заплатил 150 грн.
Доброго дня.
Доставка і була 90 грн, це накладений платіж додатково виніс 60 грн, ви ж не захотіли оплачувати на картку ПРИВАТ БАНКУ.
Ми завжди це пояснюємо перед віправкою товару, до того ж у нас знижка на НОВІЙ ПОШТІ 10% і безкоштовна упаковка товару.
Все одно дякуємо за позитивний відгук
З найкращими побажаннями,
колектив ТРАКТОРЕЦЬ
Обслуживание хорошее, отзывчивый и приветливый продавец, дали хороший совет и не пожалел. Спасибо за обслуживание!!!
Саджалка досить непогана. За невелику суму непоганої якості. Надалі планую заказувати на цій фірмі навісне для матаблока. Ціни відповідають якості. Рекомендую.
Ми дуже раді, що Вам сподобався наш товар.
Дякуємо за позитивний відгук!
Гарного Вам дня)
Компания порадовала ценами и качеством товар прибыл в срок и в полной комплектации остался доволен
Дякуємо за позитивний відгук.
Гарного Вам дня.
Одно пожелание: внимательность при оформлении (не на то отделение Новой почты). Но за вменяемую цену - простительно.
Дякуємо за відгук.
Дуже багато замовлень, тому часто не звертається увага на останні букви найменування міста.
Наприклад: м. Новгородка, а повинно було бути Новгородське, тому і помилки стаються.
Все одно ми дуже вдячні що ви обрали саме наш інтернет магазин.
Гарного ВАМ дня)
Заказ выполнен в короткие сроки,ребята коммуникабельны упаковка товара отличная.