
171 957 ₴
ОСОБЛИВОСТІ трактора Т12 (Xingtai 120)
· Сучасний дизайн
· Блокування коліс
· Висока маневреність.
· Комфортне робоче місце.
· Вертикальний 1-циліндровий дизельний двигун.
· Радіатор обдувається електровентилятором.
· Водяне охолодження двигуна.
· Прямий безремінний привід від двигуна до КПП.
· Привод насоса гідравлічної системи, що вимикається.
· Механічний фіксатор навісної системи в транспортному положенні.
· Повністю шестеренчасті КПП і задній міст.
· ВВП із заднім поздовжнім розташуванням, правим напрямком обертання і приводом, що вимикається.
· Задні барабанні гальма.
· Роздільні гальма задніх коліс.
· Стоянкове гальмо.
Комплектація трактора Т12 (Xingtai 120):
· Гідравлічний вихід з швидкороз'ємною муфтою.
· Комфортне відкидне сидіння на пружинах з регулюванням «вперед / назад».
· Покажчик тиску масла, покажчик сили струму бортової мережі.
· Покажчики поворотів, звуковий сигнал, дальнє і ближнє світло.
· Електрична розетка для причепа.
· Вимикач маси.
· Передні фари з галогенними лампами.
· Задня додаткова фара.
· Додаткові вантажі для передніх і задніх коліс.
· Передній навісний вантаж.
· Дзеркала заднього виду.
· Крила передніх коліс.
· Ручний газ.
· Рукоятка ручного запуску двигуна.
· Зчіпний пристрій для причепа.
· Ящик для інструментів.
Безкоштовна доставка по Україні без передоплати. Оплата після доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм двигуна | 700 куб. см |
| Потужність | 22 к. с. |
| Виробник | Xingtai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Колісна формула | 4×2 |
| Витрата палива | 257 |
| Об'єм бака | 17 |
| Вага | 711 |
| Номінальна частота обертання валу | 2200 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2280 мм |
| Ширина | 1180 мм |
| Висота | 1690 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип паливного насосу | плунжерний |
| Тип мастила в КПП, задньому мосту | трансмісійне |
| Пуск двигуна | електростартер/ручний запуск |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестеренчатий насос |
| Зчеплення | жінці, однодискове |
| Гальмівний механізм | барабанного типу |
| Привід вентилятора системи охолодження | маховиковий |