Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
Мінітрактор Zubr 150 LUX з гідравлікою прекрасний і потужний апарат для проведення земельних робіт, на борту в цього мінітрактора встановлений потужний дизельний мотор, , який зможе виконувати будь-які сільськогосподарські завдання. Ця модель легко впорається з обробленням земельної ділянки площею до трьох гектарів. Апарат є чудовим співвідношенням ціни та якості.
У мінітрактора Зустр 160РК встановлений передній ременчастий вал добору потужності для під'єднання роторної сеньйосилки, і задній шестереньчастий для активного ґрунтофрези. Також у нашому магазині є великий вибір навісного обладнання, яке агрегатується, для цього мінітрактора Ви також можете придбати прямо в нас за низькими цінами. Також можна розширити можливість мінітрататора придбанням причепа та перевозити на ньому вантажі масою до 750 кг Гумові колеса 6,5*16 з шевронним малюнком протектора неабияк підвищують прохідність цього апарату З наявністю фари Ви можете продовжувати земельні роботи або перевезення навіть у темну пору доби.
| Потужність: | 10,8 кВт/12,6 л.с. |
| Двигун: | R195NM |
| Тип двигуна: | Дизельний, одноциліндровий, 4-тактний |
| Оберти двигуна: | 2200 об./хв |
| Зчеплення: | Дискове |
| Гальма: | Барабани |
| Система пуску: | Електростарт |
| Система охолодження: | Активна, водяна |
| Тип топлива: | Дизель |
| Об'єм паливного бака: | 5,5 л |
| Витрата палива: | 0,83 л/год |
| Тип приводу: | Горізональне кліночасне передавання, 4х2 |
| Трансмісія: | Шестереньковий редуктор із конічним передаванням, ремінне зчеплення |
| Трансмісія: | Шестереньковий редуктор |
| Кількість передач: | 6 вперед / 2 назад |
| Швидкість, 1 передача вперед: | 2,24 км/год |
| Швидкість, 2 передача вперед: | 3,48 км/год |
| Швидкість, 3 передачи вперед: | 5,62 км/год |
| Швидкість, 4 передача вперед: | 9,10 км/год |
| Швидкість, 5 передача вперед: | 14,10 км/год |
| Швидкість, 6 передача вперед: | 22,78 км/год |
| Швидкість, 1 передача назад: | 1,72 км/год |
| Швидкість, 2 передавання назад: | 6,97 км/год |
| Колісна база: | 1200 мм |
| Ширина колії передніх коліс: | 780 мм |
| Ширина колії задніх коліс: | 800 мм |
| Мінімальний дорожній просвіт: | 210 мм |
| Розмір передніх коліс: | 4,00-8" |
| Розмір задніх коліс: | 6,00-12" |
| Ширина культивування: | 900 мм |
| Глибина культивування: | 195 мм |
| Галогенна фара: | Є |
| Виробник: | Зубр |
| Модель: | JR-Q12E |
| Комплектація: | Акумулятор |
| Габарити: | ДхШхВ: 2000х900х1100 мм |
| Вага: | 400 кг |
| Клас інструмента: | Професійний |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
БЕЗПЛАТНА доставка по УКРАЇНІ!
www.tractorec.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Колісна формула | 4×2 |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Вага | 600 кг |
| Блокування диференціалу | Так |
| Стан | Новий |